Pogrzeby wyznaniowe

Organizacja pogrzebów wyznaniowych

Misją naszego zakładu pogrzebowego jest organizacja pięknych ceremonii pożegnalnych zgodnie z życzeniami rodzin pogrążonych w żałobie. Niezależnie od wyznawanej wiary, gwarantujemy dbałość o wszelkie szczegóły i charakterystyczne elementy dla konkretnej religii. Znajomość ceremoniałów oraz zapewnienie współpracy z duchownym właściwym dla danego wyznania, czynią uroczystości pogrzebowe perfekcyjnie zaplanowanymi.

 

Każdy pochówek z detalami omawiamy z bliskimi Osoby Zmarłej. Robimy wszystko, aby zorganizować ceremonię pożegnalną z szacunkiem i poszanowaniem dla najróżniejszych próśb i preferencji rodzin.

Zakład Pogrzebowy Cerber Usługi pogrzebowe Nadarzyn
Zakład Pogrzebowy Cerber Usługi pogrzebowe Nadarzyn

Nasz personel jest doskonale przygotowany i odpowiednio zaznajomiony  z określonymi obrzędami i rytuałami. Dysponuje wieloma akcesoriami pogrzebowymi zgodnymi z daną wiarą. Dbałość o detale  przekłada się na skuteczną organizację uroczystości funeralnej. Z najwyższym poszanowaniem dla Zmarłego i z prawdziwą drobiazgowością planujemy każdą ceremonię pogrzebową, tak, aby bliscy po stracie mogli skupić się w pełni na godnym pożegnaniu Osoby Zmarłej.