Mobilne biuro

Mobilne biuro zakładu CERBER

Z uwagi na różne życiowe sytuacje, rozumiemy, że nie zawsze są Państwo zjawić się osobiście w naszym biurze. Utrudnienia w dotarciu wiązać się mogą z komunikacją miejską, wiekiem czy chorobą. Mając na uwadze te aspekty, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i oferujemy możliwość skorzystania z usługi mobilnego biura.

 

Uważamy bowiem, że nikt nie powinien być pozbawiony z realnego uczestniczenia w organizacji ceremonii pożegnalnej dla swojej bliskiej osoby.

Zakład Pogrzebowy Cerber Usługi pogrzebowe Nadarzyn

Taka opcja umożliwia umówienie się z naszym pracownikiem w dogodnym dla Państwa miejscu. Choćby w domu, w którym ustalić możemy wszystkie etapy przygotowań do uroczystości funeralnej. Formalności załatwiane w ustalonej przez Klientów lokalizacji mają taką samą moc sprawczą i prawną, jak podpisywanie dokumentów w biurze stacjonarnym.

 

W celu skorzystania z oferty mobilnego biura, zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Nasz pracownik przyjedzie do Państwa w najszybszym możliwym terminie, szanując przy tym Państwa czas i oszczędzając wszelkiego stresu związanego z pogrzebem.