Opinie

Oceń nas w Google

Profesjonalizm, ogromna empatia

Oceniony 5 na 5
29 grudnia, 2023

Nagła, nieoczekiwana śmierć najbliższej ukochanej osoby to zdarzenie tak bardzo traumatyczne, że człowiek nie wie jak się w tym momencie nazywa. Zakład CERBER wyszukałam na szybko, bez jakiegokolwiek rozeznania, ale to był przysłowiowy strzał w „10”.

Wspaniała Ekipa z Nadarzyna na czele z szefową p. Ewą pomogła mi i moim córkom przetrwać czas przygotowań pogrzebu i samej uroczystości w spokoju. Ceremonia została zorganizowana na mega wysokim poziomie, o czym mówili również uczestnicy pogrzebu.

Mogłabym pisać i mówić o Ludziach (tak Ludzie przez wielkie L) z zakładu Cerber bardzo długo i tylko w superlatywach. Reasumując polecam całym sercem. Jeśli ktokolwiek potrzebuje skorzystać z usług zakładu pogrzebowego to tylko CERBER.

Jeszcze raz dziękujemy Agnieszka z córkami Marzenka i Zosią z Milanówka

Agnieszka Bolc

Profesjonaliści z sercem na dłoni

Oceniony 5 na 5
4 października, 2023

Zorganizowanie pogrzebu ukochanej osoby to wyzwanie zbyt trudne dla pogrążonej w żałobie rodziny.

Cerber to godny polecenia zakład pogrzebowy, ze wspaniała szefową i zespołem życzliwych ludzi.

Cierpliwość, empatia, wsparcie, szacunek dla zmarłego i dla zrozpaczonej rodziny, pomoc na każdym etapie przygotowań do pogrzebu to

właśnie Cerber.

Dziękujemy za obsługę na najwyższym poziomie i godny pochówek naszej mamy.

KATARZYNA

Pełen profesjonalizm w trudnych chwilach

Oceniony 5 na 5
18 lipca, 2023

Od momentu pierwszego kontaktu, pracownicy Zakładu Pogrzebowego Cerber wykazali się ogromną empatią i profesjonalizmem. Pomogli mi we wszystkich formalnościach i zadbali o to, aby ceremonia przebiegła w spokojnej, godnej atmosferze. Polecam z całego serca.

Anna
Zweryfikowany

Doskonała organizacja

Oceniony 5 na 5
5 maja, 2023

Cerber przejął całą organizację pogrzebu na siebie, co było dla nas ogromną ulgą. Wszystko było zorganizowane na najwyższym poziomie, z wielką dbałością o szczegóły.

Michał
Zweryfikowany

Zasługują na pochwałę

Oceniony 5 na 5
15 marca, 2023

Trudno jest znaleźć słowa, które wyrażą moją wdzięczność dla Cerbera. W tych najtrudniejszych chwilach, okazali się nieocenioną pomocą. Nie mogłem sobie wyobrazić lepszej obsługi.

Jan
Zweryfikowany

Godny pochówek dzięki Cerberowi z Nadarzyna

Oceniony 5 na 5
11 stycznia, 2023

Obojętnie jak trudna jest sytuacja, w Cerber traktują to z pełnym zrozumieniem i szacunkiem. Moje serdeczne podziękowania dla całego zespołu za wsparcie i cierpliwość.

Piotr
Zweryfikowany