Kremacja

Usługi kremacyjne w Nadarzynie

Coraz częściej wybieraną opcją dla tradycyjnych pogrzebów jest kremacja, stanowiąca alternatywę, która od lat zyskuje na popularności. Została zaakceptowana przez Kościół katolicki, który jednak wciąż zachęca do pochówków z trumną. Osoby decydujące się na kremację, zwracają uwagę na korzyści ekologiczne i ekonomiczne. Ten rodzaj pochówku organizowany przez Zakład Pogrzebowy Cerber jest przeprowadzony na najwyższym poziomie.

 

Pracownicy służą wszechstronną pomocą w sprawach formalnych i robią wszystko, aby z dbałością o wszelkie detale, kompleksowo zorganizować tego typu ceremonię pożegnalną. Wykwalifikowany personel przeprowadza kremację z zachowaniem najwyższych standardów i z szacunkiem dla Osoby Zmarłej.

Zakład Pogrzebowy Cerber Usługi pogrzebowe Nadarzyn
pogrzeb z urną

Pracownicy pomogą również w doborze urn, które dostępne są w różnych kształtach i kolorach. Mogą być wykonywane z różnych materiałów – z ceramiki, metalu czy kamienia. W ofercie znajduje się wiele akcesoriów pogrzebowych, w tym nosidełka do urn.

 

Niezależnie od godziny, personel zakładu, jest zawsze gotowy nieść pomoc w załatwieniu wymaganych formalności oraz kwestii logistycznych. Każda z ceremonii urnowych jest przeprowadzana z najwyższym szacunkiem dla Zmarłego i z zachowaniem najwyższego poziomu.