Ekshumacja

Ekshumacja Zmarłych

W trakcie swojej wieloletniej działalności, zdobyliśmy odpowiednie doświadczenie i wiedzę na temat przeprowadzania usługi ekshumacji. Wykonywaliśmy je na zlecenie rodzin, ale również instytucji. Proces ekshumacji dokonywany jest zazwyczaj w okresie od 16 października do 15 kwietnia. Obejmuje on wydobycie ciała lub szczątków, przygotowany transport na inny cmentarz oraz szereg niezbędnych formalności i pozwoleń. Aby proces ten był wykonany sprawnie, niezbędne jest zezwolenie Sanepidu. 

Zakład Pogrzebowy Cerber Usługi pogrzebowe Nadarzyn

Ekshumacja zwłok należy do procesów skomplikowanych, wymagających fachowej wiedzy i doświadczenia. Wykonują ją wyłącznie profesjonaliści w tej dziedzinie. Zakład Pogrzebowy Cerber jest właściwie przygotowany do dokonywania tego procederu, który wiąże się ze względami bezpieczeństwa osób bezpośrednio uczestniczących w ekshumacji. Dysponujemy zatem odpowiednim sprzętem i doskonale przygotowanym personelem. 

 

Wyjaśnimy też wszelkie aspekty związane z ekshumacją zwłok. Służymy Państwu pomocą o każdej porze i każdego dnia tygodnia